Contact details Headquarters

Możesz się z nami skontaktować przez telefon lub osobiście od pon-pt w godzinach 8:00 - 16:00

EU VAT Nr: PL 9482200296
REGON: 672716063
The company's capital is PLN 4.275.000
KRS Nr. 0000009241
District Court for the capital city of Warsaw, XIV Economic Department of the National Court Register

tel. 048 34 11 200 - Kontakt Centrala
GSM +48 600 041 299 -Kontakt Centrala
FAX 048 34 11 300
ZTE RADOM SP. Z O.O. w restrukturyzacji
UL. TORUŃSKA 7
26-600 RADOM

Wszystkie dane kontaktowe

Imię i nazwisko Funkcja Dane kontaktowe
ZARZĄD
Celej Marcin Prezes tel.: +48 48 34 11 203
email:marcin.celej@zte.com.pl
WYDZIAŁ DS. PRACOWNICZYCH
Krzysztof Lewandowski Kierownik Wydziału tel.: +48 48 34 11 235
600 041252
email:krzysztof.lewandowski@zte.com.pl
WYDZIAŁ LOGISTYKI I TRANSPORTU ŁADUNKÓW PONADGABARYTOWYCH, MARKETINGU
Tomasz Makarski Główny specjalista ds. projektów logistycznych tel.: +48 48 34 11 253
600 041 210
email:tomasz.makarski@zte.com.pl
Emil Michalski Manager projektów logistycznych tel.: +48 48 34 11 316
600 041 221
email:emil.michalski@zte.com.pl
Roman Miękus Manager projektów logistycznych tel.: +48 48 34 11 224
600 041 205
email:roman.miekus@zte.com.pl
Ewelina Jagiełło Specjalista ds. organizacji transportu tel.: +48 48 34 11 315
883 379 535
email:ewelina.jagiello@zte.com.pl
WYDZIAŁ SPEDYCJI I PRZEWOZÓW MIĘDZYNARODOWYCH
Anita Pietrzyk Spedytor tel.: +48 48 34 11 222
600 041 350
email:anita.pietrzyk@zte.com.pl
Paweł Sołkowicz Spedytor tel.: +48 48 34 11 330
600 041 212
email:pawel.solkowicz@zte.com.pl
Izabela Krajweska Spedytor tel.: +48 48 34 11 331
600 041 331
email:izabela.krajewska@zte.com.pl
Magdalena Adamus Spedytor tel.: +48 48 34 11 334
600 041 347
email:magdalena.adamus@zte.com.pl
WYDZIAŁ TRANSPORTU CIĘŻKIEGO
Marek Sikorski Kierownik Wydziału Transportu Ciężkiego tel.: +48 48 34 11 263
600 041 240
email:marek.sikorski@zte.com.pl
WYDZIAŁ NAPRAW
Artur Filipowski Kierownik d/s Usług Posprzedażnych Głowny Specjalista ds. Serwisów tel.: +48 48 34 11 281
600 041 211
email:artur.filipowski@zte.com.pl
BOK, Serwis samochodów ciężarowych i naczep (specjalizacja samochody marki MAN), Sprzedaż części tel.: +48 48 34 11 286
email:bok@zte.com.pl
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Diagnostyka tel.: +48 48 34 11 299
email:diagnostyka@zte.com.pl
INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH tel: +48 48 34 11 275
e-mail: IOD@zte.com.pl
en_GBEnglish (UK)
pl_PLPolski en_GBEnglish (UK)