Informacje kontaktowe Centrala

Możesz się z nami skontaktować przez telefon lub osobiście od pon-pt w godzinach 8:00 - 17:00

EU VAT Nr: PL 9482200296
REGON: 672716063
Kapitał Spółki 4.275.000 PLN
KRS Nr. 0000009241
Sąd Rejonowy Warszawa

tel. 048/ 34 11 200 - Kontakt Centrala
048/ 34 11 300 - Fax
ZTE RADOM SP. Z O.O.
UL. TORUŃSKA 7
26-600 RADOM

Wszystkie dane kontaktowe

Imię i nazwisko Funkcja Dane kontaktowe
ZARZĄD
Celej Marcin Prezes tel.: +48 34 11 203
email:marcin.celej@zte.com.pl
Smoliński Jurek Wiceprezes Dyrektor ds. Technicznych tel.: +48 34 11 260
email:jurek.smolinski@zte.com.pl
WYDZIAŁ DS. PRACOWNICZYCH
Krzysztof Lewandowski Kierownik Wydziału tel.: +48 34 11 235
600 041252
email:krzysztof.lewandowski@zte.com.pl
WYDZIAŁ LOGISTYKI I TRANSPORTU ŁADUNKÓW PONADGABARYTOWYCH, MARKETINGU
Tomasz Makarski Główny specjalista ds. projektów logistycznych tel.: +48 34 11 253
600 041 210
email:tomasz.makarski@zte.com.pl
Emil Michalski Manager projektów logistycznych tel.: +48 34 11 316
600 041 221
email:emil.michalski@zte.com.pl
Roman Miękus Manager projektów logistycznych tel.: +48 34 11 224
600 041 205
email:roman.miekus@zte.com.pl
Radosław Bednarczyk Manager projektów logistycznych
Ewelina Jagiełło Specjalista ds. organizacji transportu tel.: +48 34 11 315
883 379 535
email:ewelina.jagiello@zte.com.pl
WYDZIAŁ SPEDYCJI I PRZEWOZÓW MIĘDZYNARODOWYCH
Edyta Stępniewska Kierownik Wydziału Spedycji i Przewozów Międzynarodowych tel.: +48 34 11 205
600 041 800
email:edyta.stepniewska@zte.com.pl
Anita Pietrzyk Spedytor tel.: +48 34 11 222
600 041 350
email:anita.pietrzyk@zte.com.pl
Paweł Sołkowicz Spedytor tel.: +48 34 11 330
600 041 212
email:pawel.solkowicz@zte.com.pl
Izabela Krajweska Spedytor tel.: +48 34 11 331
600 041 331
email:izabela.krajewska@zte.com.pl
Magdalena Adamus Spedytor tel.: +48 34 11 334
600 041 347
email:magdalena.adamus@zte.com.pl
Anna Prusińska Spedytor tel.: +48 34 11 322
600 041 246
email:anna.prusinska@zte.com.pl
WYDZIAŁ TRANSPORTU CIĘŻKIEGO
Marek Sikorski Kierownik Wydziału Transportu Ciężkiego tel.: +48 34 11 263
600 041 240
email:marek.sikorski@zte.com.pl
WYDZIAŁ NAPRAW
Zbigniew Sieradz Kierownik Wydziału Napraw tel.: +48 34 11 281
600 041 235
email:zbigniew.sieradz@zte.com.pl
BOK, Serwis samochodów ciężarowych i naczep (specjalizacja samochody marki MAN), Sprzedaż części tel.: +48 34 11 286
email:bok@zte.com.pl
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Diagnostyka tel.: +48 34 11 299
email:diagnostyka@zte.com.pl
ODDZIAŁ GORZYCE
Krzysztof Dubik Kierownik ds. Usług Posprzedażnych tel.: +15 83 61 846
600 041 141
email:krzysztof.dubik@zte.com.pl
Biuro Obsługi Klienta, Serwis Mercedes-Benz, Sprzedaż Części tel.: +15 83 61 846
email:aso_gorzyce@zte.com.pl
Jarosław Miłek Spedytor tel.: +48/(0)15 8362 165 w 33
694 483 606
email:jaroslaw.milek@zte.com.pl
Paweł Miłek Spedytor tel.: +48/(0)15 8362 165 w 32
600 041 336
email:pawel.milek@zte.com.pl