Kontakt : ZTE Radom - Transport ciężki, ponadnormatywny, wielkogabarytowy, nadgabarytowy i ponadgabarytowy

Kontakt

Zarząd

Celej Marcin
Prezes

tel.: 048 34 11 203
email: marcin.celej@zte.com.pl

Smoliński Jurek
Wiceprezes
Dyrektor ds. Technicznych

tel.: 048 34 11 260
email: jurek.smolinski@zte.com.pl

WYDZIAŁ DS. PRACOWNICZYCH

Krzysztof Lewandowski
Kierownik Wydziału

tel.: 048 34 11 235
600 041252
email: krzysztof.lewandowski@zte.com.pl



WYDZIAŁ LOGISTYKI I TRANSPORTU ŁADUNKÓW PONADGABARYTOWYCH, MARKETINGU

Tomasz Makarski
Główny specjalista ds. projektów logistycznych

tel.: 048 34 11 253
600 041 210
email: tomasz.makarski@zte.com.pl

Emil Michalski
Manager projektów logistycznych

tel.: 048 34 11 316
600 041 221
email:emil.michalski@zte.com.pl

Roman Miękus
Manager projektów logistycznych

tel.: 048 34 11 224
600 041205
email: roman.miekus@zte.com.pl

Radosław Bednarczyk
Manager projektów logistycznych

tel.: 048 34 11 216
601 245427
email: radoslaw.bednarczyk@zte.com.pl

Ewelina Jagiełło
Specjalista ds. organizacji transportu

tel.: 048 34 11 315
883 379535
email:ewelina.jagiello@zte.com.pl

WYDZIAŁ SPEDYCJI I PRZEWOZÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Edyta Stępniewska
Kierownik Wydziału Spedycji i Przewozów Międzynarodowych

tel.: 048 34 11 205
600 041800
email:edyta.stepniewska@zte.com.pl






Anita Pietrzyk
Spedytor

tel.: 048 34 11 222
600 041350
email:anita.pietrzyk@zte.com.pl

Paweł Sołkowicz
Spedytor

tel.: 048 34 11 330
600 041212
email:pawel.solkowicz@zte.com.pl

Izabela Krajweska
Spedytor

tel.: 048 34 11 331
600 041331
email:izabela.krajewska@zte.com.pl

Magdalena Adamus
Spedytor

tel.: 048 34 11 334
600 041347
email:magdalena.adamus@zte.com.pl

Anna Prusińska
Spedytor

tel.: 048 34 11 322
600 041246
email:anna.prusinska@zte.com.pl

WYDZIAŁ TRANSPORTU CIĘŻKIEGO

Marek Sikorski
Kierownik Wydziału Transportu Ciężkiego

tel.: 048 34 11 263
600 041240
email: marek.sikorski@zte.com.pl

WYDZIAŁ NAPRAW

Zbigniew Sieradz
Kierownik Wydziału Napraw

tel.: 048 34 11 281
600 041235
email: zbigniew.sieradz@zte.com.pl

BOK, Serwis samochodów ciężarowych i naczep (specjalizacja samochody marki MAN), Sprzedaż części

tel.: 048 34 11 286
email: bok@zte.com.pl

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Diagnostyka

tel.: 048 34 11 299
email: diagnostyka@zte.com.pl

ODDZIAŁ GORZYCE

Krzysztof Dubik
Kierownik ds. Usług Posprzedażnych

tel.: 015 83 61 846
600 041141
email: krzysztof.dubik@zte.com.pl

Biuro Obsługi Klienta, Serwis Mercedes-Benz, Sprzedaż Części

tel.: 015 83 61 846
email: aso_gorzyce@zte.com.pl

Jarosław Miłek
Spedytor

tel.: 048/(0)15 8362 165 w 33
694 483606
email:jaroslaw.milek@zte.com.pl

Paweł Miłek
Spedytor

tel.: 048/(0)15 8362 165 w 32
600 041336
email:pawel.milek@zte.com.pl

Czytaj więcej:

Centrala

ZTE RADOM Sp. z o.o.
ul. Toruńska 7
26-600 RADOM

tel. 048/ 34 11 200
fax 048/ 34 11 300

e-mail zte@zte.com.pl

EU VAT Nr: PL 9482200296
REGON: 672716063
Kapitał Spółki 4.275.000 PLN
KRS Nr.  0000009241
Sąd Rejonowy Warszawa

więcej

copyright © 2011 www.zteradom.pl

nasz adres: ul. Toruńska 7, 26-600 Radom
tel: 48 34 11 200