ZTE Radom - Transport ciężki, ponadnormatywny, wielkogabarytowy, nadgabarytowy i ponadgabarytowy

ZTE Radom - Transport ciężki, ponadnormatywny, wielkogabarytowy, nadgabarytowy i ponadgabarytowy

Transport ponadnormatywny

Uważamy, że uwzględniając nasz potencjał przewozowy, dotychczasowe doświadczenie przy realizacji tych przewozów oraz przygotowaną do tego merytorycznie kadrę jesteśmy w Polsce liderem w tych przewozach. Przewozy te niejednokrotnie wykonujemy przy użyciu środków transportu drogowego, kolejowego czy też rzecznego. Włącznie z za i wyładunkiem. Posiadamy wyspecjalizowaną grupę pracowników wyposażonych w odpowiedni sprzęt do przemieszczania i ustawiania na stanowisku takich rzeczy jak: transformatory dużej mocy w rozdzielniach energetycznych i na stanowiskach blokowych czy też maszyn i obrabiarek na halach produkcyjnych.

więcej

Transport uniwersalny

Nasz tabor samochodowy to samochody marki MAN i Mercedes a naczepy to głównie Koegel, Sommer, Schwarzmuller Średni wiek taboru w tej grupie to 5 lat. Wszystkie pojazdy wyposażone są w nowocześniejsze systemu telematyczne co powoduje, że nasza oferta jest ofertą ciekawą dla klienta. Współpraca z nami nie ma żadnego ryzyka, gdyż tabor jest najnowszej generacji, kadra doświadczona i ubezpieczenie przekazanego nam do przewozu towaru całkowitego.

więcej

Autoryzowane stacje napraw.

Posiadamy autoryzowany serwis samochodów marki MERCEDES BENZ zlokalizowany w Gorzycach koło Sandomierza Plac Erazma Mieszczańskiego 12. W Radomiu przy ulicy Toruńskiej 7 prowadzimy autoryzowany serwis BPW, SAF-HOLLAND, JOST, Meiller. Naprawiamy samochody ciężarowe i naczepy (specializacja samochody marki MAN).

więcej

copyright © 2011 www.zteradom.pl

nasz adres: ul. Toruńska 7, 26-600 Radom
tel: 48 34 11 200